fbpx

JEN VY DVA

Rádi zachytíme váš příběh. Nezáleží zda se je jedná o významný moment nebo ten nejobyčejnější. Plánujete žádost o ruku? Blíží se vaše výročí? Nebo byste měli jen rádi společné fotografie? Rádi vaši lásku zdokumentujeme.

CO FOTÍME?

Vaše rande, procházku v přírodě, dovádění s vaším milovaným domácím mazlíčkem. Zaveďte nás na vaše oblíbené místo, kde jste si dali poprvé pusu.

JAK TO PROBÍHÁ?

Vydáte se na rande. Projdeme se v přírodě, zastavíme se v kavárně nebo se posadíme u vás doma. Emoce, doteky, radost, pohledy. Zvěčníme vaše společné okamžiky a to přirozeně a bez nucených póz.

KOLIK TO STOJÍ?

Cena partnerského focení začíná od 2 500 Kč. Jednotlivé balíčky najdete TADY.

Vymyslíme spolu něco jedinečného. Překvapení, kterým potěšíte svou lásku. Kontaktujte nás a my se vám brzy ozveme s nejbližším volným termínem.

CO ZACHYTÍME?

Fotíme celý den od příprav nevěsty a ženicha po obřad, skupinové a rodinné focení až přes samotnou párty.  Rádi se s vámi ale ve shonu dne zastavíme a zachytíme jen vás dva – u západu slunce. 

JAK TO PROBÍHÁ?

Nejprve se společně potkáme u čaje nebo kávy a projdeme vaše představy a podobu vašeho vysněného svatebního dne. Budeme s vámi sdílet pár tipů a našich zkušeností z fotografování svateb, abyste se vyhnuli zbytečným nepříjemnostem. Ve svatební den jsme naplno s vámi a už do týdne se můžete těšit na první fotografie. 

KOLIK TO STOJÍ?

Nabízíme řadu balíčků s cenou od 18 000 Kč. Jednotlivé balíčky najdete TADY.

Máte zájem o více informací? Nebo rovnou poptáváte focení na konkrétní svatební datum? Výborně! 

Spojte se s námi a my se vám hned ozveme nazpět.

RODINA

Užijte si společný čas s rodinou a my vám tyto chvíle navždy uchováme v podobě rodinných fotografií. Ideální jako dárek do rodinného alba, kterým potěšíte své blízké na Vánoce, narozeniny i jen tak pro radost.

CO VŠE FOTÍME?

Rodinný piknik v parku, společné procházky v přírodě, narozeninové oslavy, těhotenské i novorozenecké focení u vás doma.

JAK TO PROBÍHÁ?

Vydáme se spolu třeba do přírody. Prožijete prima rodinný den. Budeme si povídat, smát se a jen tak mimochodem vám vznikne i hezká vzpomínka. Bez strojení a nucených póz.

KOLIK TO STOJÍ?

Cena rodinného focení je od 2 500 Kč. Jednotlivé balíčky najdete TADY.

Chcete si užít čas s rodinou, na který vám zůstane vzpomínka? Kontaktujte nás a my se vám brzy ozveme nazpět s nejbližším termínem pro focení s vámi.

TYPE AND HIT ENTER