fbpx

Zamilovali jsme se..

.. do kompozice, světla a dokumentu. Každý zvlášť na opačných koncích republik. Spojil nás (nejen) způsob kreativity a to, jak ten druhý vidí svět přes čočku foťáku. “Na Jakubovi ma zaujalo, ako dokáže vystihnúť moody atmosféru, epické miesta a ako vo všetkom vidí tvary a linie.” “Naty je švihlá trošku víc artsy, ráda experimentuje. Libilo se mi, že fotila na analog. Dokumentovala s ním bežný život. Miluje zachytávat emoce, pohyb a zároveň pomalost a jemnost.” Dokument se nakonec stal důležitou součástí našeho vztahu na dálku, kdy Naty byla Naty na pobytu v Dánsku a Jakub cestoval po Evropě.

Co nás spojuje?

NATY

“Milujem kávu. Veľmi rada tiež fotím na analog. Rada sa obklopujem peknými vecami a vylepšujem byt,  napr. zeleňou, obrazmi alebo živími vencami. Rada načúvam ľudskému srdcu a nechávam sa strhnúť príbehmi ľudí.”

 

JAKUB

“Já zase rád cykloturistiku, klídek, tabulky a systém, dát si do těla dávku sportu, dobré jídlo, lasagne. Rád pozoruji hru světla a inspiruji se pěkným designem. Nemám rád stres. Spolu s Natálkou rádi tvoříme hudbu, odpočívame v přírodě, milujeme hory, jehličnaté stromy, skály, výhledy, jezera.”

Co všechno z tohoto seznamu nás spojuje i s vámi?
Spojte se s námi na Instagramu a nebo na Facebooku a napište nám o tom.

TYPE AND HIT ENTER